1. avrupadailan.com Müşteri ilişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına haftanın 7 günü günün her saati kesintisiz hizmet vermeyi taahhüt eder.
2. avrupadailan.com Müşteri İlişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına, ürün, kampanya ve servislerle ilgilişeffaf ve anlaşılır şekilde bilgi ve destek verir.
3. Müşteri İlişkileri Merkezi’ne ulaşan tüm kullanıcılar, tek tuşla gerçek bir müşteri temsilcisiyle görüşebilir.
4. avrupadailan.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ne iletilen yazılı veya sözlü taleplerle ilgili kullanıcılara en geç 72 saat içinde yazılı ya da sözlü bilgi verilir.
5. avrupadailan.com Müşteri İlişkileri Merkezi, kullanıcılarının kişisel bilgi gizliliği ve mahremiyetine saygı duyar. Kullanıcıların kişisel verileri farklı amaçlarla kullanılmaz.
6. avrupadailan.com Müşteri İlişkileri Merkezi ürün ve hizmetlerini geliştirmek için her zaman kullanıcıların sesini dinler ve gelen önerileri titizlikle değerlendirir. Tüm önerilerinizi avrupadailan.com Destek Bölümü öneri başlığından, sosyal medyada Instagram ve Facebook üzerinden veya avrupadailan.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ni arayarak bize iletebilirsiniz.